HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

MUCC na jedynym koncercie w Polsce!

MUCC na jedynym koncercie w Polsce!

mucc2

Knock Out Productions zaprasza koncert gwiazd japońskiego rocka – MUCC. Grupa na jednym koncercie w Polsce zaprezentuje się już 26 maja w krakowskiej Fabryce.Rozkład jazdy na to wydarzenie wygląda następujco:

Wejście dla posiadaczy biletów VIP –17:30
Drzwi – 18:00
MUCC – 19:30

MUCC (Japonia) J-Rock:
Zwykle po nazwie zespołu i jego przynależności narodowej, dajemy określenia dotyczące muzyki. Ale w przypadku japońskiej ekipy MUCC nie jest to takie łatwe. Zaczynali w 1997 roku od rocka i wizualnego, pstrokatego stylu ubierania się, który określają słowa „visual kei”. Obecnie muzycy MUCC, Tatsurou (Iwakami Tatsurou; śpiew), Miya (Yaguchi Masaaki, gitara), YUKKE (Fukuno Yusuke, gitara basowa) i SATOchi (Takayasu Satoshi, perkusja) ubierają się zupełnie normalnie, a w swoich piosenkach nawiązują do hard rocka, metalu, nu-metalu, popu, nowoczesnej elektroniki, nawet bluesa (nierzadko słychać harmonijkę).
MUCC do tej pory wydali kilkanaście płyt studyjnych, parę albumów koncertowych, dwie EP-ki i aż 28 singli. Jak niemal wszystkich japońskich muzyków cechuje ich doskonały warsztat i brak jakichkolwiek granic dla wyobraźni. Nic dziwnego, że do tej pory MUCC mieli okazję zachwycić publikę choćby na Wacken Open Air w Niemczech, czy podczas trasy po USA. Japońska odmiana rocka ma w Polsce mnóstwo fanów, a MUCC do tej pory jeszcze u nas nie grali, na żywo zaś są doskonali, o czym można przekonać się na YouTubie. Zgotujmy im gorące przyjęcie, bo z całą pewnością na nie zasługują. Dodajmy jeszcze, że kapela będzie promować w Polsce wydany pod koniec czerwca 2014 album „The End Of The World”.

Zagrają:
MUCC (Japonia) J-Rock

Kiedy: 26 (wtorek) maja 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 130 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów