HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Mikołów muzyczne podsumowanie roku

Mikołów muzyczne podsumowanie 27.06.2015  Universe ..

IMG_1317 IMG_1309 IMG_1338

To był piękny wieczór, wyjątkowy weekend,  drugi dzień obchodów Dnia Mikołowa.

Artystycznie przygotowany program imprezy Kabaret Masztalscy znany i rozpoznawalny na Śląsku.

Przypomniały się uczestnikom stare czasy, było coś z byłego okresu i coś czego jeszcze nikt nie znał.

 

IMG_1313

Przyszedł czas na muzyczną zapowiedź UNIVERSE – 35 lecie zespołu pięknie splotło się z obchodami Mikołowa.

IMG_1321 IMG_1342 IMG_1357

Universe – w tym słowie mieści się bardzo wiele. Od nastrojowych ballad poprzez współczesne przeboje aż po znane polskie standardy i hity, to wszystko stworzył na przestrzeni ponad 30 lat zespół Universe. Założony przez Mirka Bregułę i Henryka Czicha, kilkukrotnie występował w Opolu, zawsze zdobywając nagrody. Zespół ma na koncie ponad 150 piosenek, nagranych na 14 płytach, tysiące koncertów w Polsce i za granicą oraz kilka wielkich znanych w całej Polsce przebojów, takich jak „Wołanie przez ciszę”, „W perły zmienić deszcz”, „Tacy byliśmy” czy sztandarowy „Mr. Lennon”

Zespół wystąpił w składzie: Henryk Czich (lider, wokalista), Wojtek Wesołek (wokalista, gitarzysta), Damian Filipowski (gitarzysta), Roman Jońca (instrumenty klawiszowe), Marek Kopecki (bas), Grzegorz Krzykawski (perkusja, efekty specjalne).

IMG_1334 IMG_1337

Po całym wydarzeniu mieliśmy zaszczyt spotkać się z fanami i fankami   grupy UNIVERSE  co roku organizują „ Zlot Universe Fans „ zawsze w czerwcu i przed ostatnim weekendem. 3-dniowe spotkanie z piosenką – uczestniczy w tym również wokalista zespołu. Zespół ma za sobą kawałek historii i jest dość mocno związany ze Śląskiem.

IMG_1373 IMG_1379

 

 

 

 

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów