HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Metasoma wraz z gośćmi uderza na Polskę!

Metasoma została założona w 2009 roku w Londynie przez Michała Sędzielewskiego (gitara rytmiczna) i Voytka Golbiaka (gitara prowadząca). Na ostateczny skład pięcioosobowego zespołu złożyli się muzycy z czterech różnych państw: Polski, Anglii, Francji i Rumunii. Zespół w unikalny sposób łączy w swoim brzmieniu rock&roll’a z heavy metalem. Metasoma przez kolejne lata dużo koncertowała i pracowała nad pełnym debiutem. We wrześniu 2014 roku ukazał się długo oczekiwany przez zespół oraz liczne grono fanów krążek „Mirror Of Life”. Metasoma promowała go i promuje na kolejnych koncertach, w tym na kilku, które band zagrał w październiku u boku Comy oraz legendarnego amerykanskego Sanctuary w Londynie.
Po dotychczasowych sukcesach, w najbliższych miesiącach położymy szczególnie duży nacisk na promocję nowego albumu oraz kolejne koncerty – mówi Voytek Golbiak. Bardzo chcemy zaprezentować naszą twórczość w rodzinnym kraju. Szczególnie, że byłby to pierwszy raz od powstania Metasomy. Zaplanowaliśmy na kwiecień/maj 2016 koncerty w dużych miastach w Polsce, chcemy też zainteresować swoją twórczością organizatorów polskich festiwali – dodaje.

Podczas wiosennej trasy DEAD HAPPY TOUR 2016 w Polsce w roli Gościa Specjalnego najczęściej będzie im towarzyszyć kapela Immortal Dreams z Żyrardowa (www.facebook.com/ImmortalDreams), która wystąpi z nimi 27/04 w Poznaniu, 29/04 w Skarżysko-Kamiennej, 30/04 w Żyrardowie oraz 01/05 w Chełmie. Prócz tego gośćmi Metasomy będą zespoły: Skrzydlaści, Dead Insemination, Aim Limit, Elizabeth, Komandos, Nine 69 Bricks, Isilgate, A.R.D, Mad Pilots, Drummer’s Nine Cats oraz Gypsy Caravan & Ultima.

Szczegóły trasy DEAD HAPPY TOUR 2016:
27/04 Poznań, U Bazyla – METASOMA, Immortal Dreams, Skrzydlaści
28/04 Wrocław, Hard 3 Rock Club – METASOMA, Skrzydlaści, Aim Limit
29/04 Skarżysko – Kamienna, Klub Semafor – METASOMA, Immortal Dreams, Elizabeth
30/04 Żyrardów, Centrum kultury – MayHardRock Fest – METASOMA, Immortal Dreams, Komandos
01/05 Chełm, Atmosfera klub – CHEŁMetal fest – METASOMA, Immortal Dreams, Nine 69 Bricks, Isilgate, Ultima
03/05 Radzyń Podlaski – Ro(c)kowisko 2016 – METASOMA, A.R.D
04/05 Warszawa, Fugazi klub – METASOMA, Drummer’s Nine Cats, Mad Pilots
05/05 Białystok, MOTOpub – METASOMA, Dead Insemination, Gypsy Caravan
06/05 Lublin, Juwenalia – Metasoma, Tallib, Luxtorpeda, Happysad, Grubson

METASOMA
www.facebook.com/Metasoma.Metal/

Official video single Mirror of Life: https://www.youtube.com/watch?v=HyIRdh48sTo

Wywiad z METASOMA po wydaniu płyty:
https://www.fabrykazespolow.pl/polecamy/item/105574-metasoma-chcemy-isc-tam-gdzie-wyobraznia-i-mozliwosci-techniczne-zaprowadza

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów