HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Louis Armstrong – Hello Łeba.

leba

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z piosenkami Louisa Armstronga w dniu 17.07.2016 r., o godz. 20.00 w Porcie Łeba Club przy ul.Wybrzeża 1a.

W muzyczny świat Luisa Armostronga wprowadzi nas Michał Pijewski, który jako jedna z nielicznych osób gra i śpiewa ponad 50 utworów Louisa, od wczesnych nagrań z okresu Chicago („Hot Five” czy „Hot Seven”) do późniejszych, pochodzących z Louis Armstrong And His All Stars. Tutaj niezapomniane „What A Wonderfull World” czy „Ramona”. Występował poza Polską w Niemczech, Hiszpanii, Francji oraz na scenie polonijnej w Chicago w USA. Nagrał kilka płyt ze składami zarówno jazzowymi jak i grającymi swingującą muzykę do tańca.

Michał Pijewski (cl, voc) ukończył średnią szkołę muzyczną im. Elsnera w Warszawie w klasie klarnetu w ’91 roku. Jednocześnie jest pianistą i trębaczem. Od końca lat 80-tych grał w różnych składach muzycznych jak: „Old Traditional Jazz Band”, „Jacek Gerek Band” a od 1998 prowadzi własny skład „The Castle Band”, obecnie przekształcony w „The Crazy Band”. Uwielbia Louisa, potrafi śpiewać i grać jak Satchmo.

www.youtube.com/watch?v=G16_Q9NW1S0

Skład:
Michał Pijewski – wokal, pianino, klarnet
Ireneusz Kozłowski – kontrabas
Jerzy Więckowski – perkusja
Marek Słoma Słomiński – banjo, gitara

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów