HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Koncerty Lary Fabian w Polsce przełozone!

W związku ze zmiana planów managementu Lary Fabian oraz organizatora koncertów artystki, dotyczących polskiego rynku, występy zaplanowane na maj tego roku zostały przełożone..
JVS Group zdecydowało się zmienić terminy koncertów Lary Fabian w Polsce. Nowe daty zostaną ogłoszone wkrótce. Organizator i artystka przepraszają za niedogodności.
Jednocześnie artystka ogłosiła daty nowych koncertów, które odbędą się w ramach trasy po Azji, Europie i USA na przełomie 2016 i 2017 roku.
WSZYSTKIE BILETY ZAKUPIONE NA MAJOWE KONCERTY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ
Bilety na koncerty w nowych terminach dostępne będą na eventim.pl
W sprawie ewentualnego zwrotu zakupionych biletów prosimy o kontakt z punktem zakupu.

Lara Fabian urodziła się w Brukseli w 1970 roku. Już w dzieciństwie wiedziała, że chce śpiewać. W wieku ośmiu lat zaczęła naukę w The Royal Conservatory of Brussels, gdzie uczyła się przez 10 lat. To tam dzięki lekcjom śpiewu klasycznego rozwinął się jej zniewalający głos.
W wieku 14 lat miała już za sobą kilka występów i samodzielnie napisanych piosenek. Nie ograniczała się jednak tylko do muzyki klasycznej. Jako wykonawców, których twórczość ją inspiruje wymienia Barbarę Streisand i zespół Queen.
W 1988 roku Lara Fabian reprezentowała Luxemburg podczas konkursu piosenki Eurowizji, gdzie zajęła czwarte miejsce śpiewając piosenkę „Croire (Trust)”. Płyta z tym utworem została sprzedana w nakładzie 500 000 egzemplarzy.
W 1990 roku Lara Fabian przeniosła się do Montrealu, gdzie założyła własną wytwórnię płytową
i wspólnie z wieloletnim przyjacielem Rickiem Allisonem pracowała nad pierwszym albumem, który sprzedał się w 100 tys. egzemplarzy. Kolejny longplay Carpe Diem rozszedł się w nakładzie 800 tys. egzemplarzy, a album Pure już w 2 milionach egzemplarzy. Tym samym Lara Fabian dołączyła do grona
najlepszych wykonawców francuskojęzycznych, sprzedając 6 milionów płyt w ciągu niespełna dwóch lat.
W 2000 roku ukazał się jej pierwszy anglojęzyczny album Lara Fabian, zawierający piękne uczuciowe piosenki napisane przez samą artystkę. W ten sposób piosenkarka utwierdza swoją wielką międzynarodową karierę – chociaż sama nie lubi gdy nazywa się ją gwiazdą. Wydaje kolejne osiem płyt, a także cztery albumy z koncertów na żywo. W sumie sprzedano 20 milionów jej płyt na całym świecie.
Na swoich koncertach artystka śpiewa z pasją, która rozgrzewa publiczność, wprowadzając niezwykle intymną atmosferę. Jej występy są pełne elegancji i wdzięku. Ma się wrażenie, że piosenkarka nawiązuje więź z każdą osobą wśród publiczności pozostającej całkowicie pod urokiem jej osobowości i wyjątkowego głosu. Z łatwością łączy różne style muzyczne od ballad do popowych piosenek, co w pełni daje szansę poznania wszechstronnych możliwości jej unikalnego wokalu.
Lara Fabian zdobyła wiele prestiżowych nagród i z pewnością można określić ją mianem bardzo utalentowanej, odnoszącej sukcesy artystki.

Informacji udzielają:
Ewa Siedlecka
tel. +48 502 066 614
e-mail: [email protected]
Anna Westfal
e-mail: [email protected]
tel. +48 502 179 444

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów