HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Koncertuje Happysad w Krakowie …

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowy koncert zespołu Happysad

B1-happysad-2015

Happysad. Zespół jest uznawany za jeden z najwyżej ocenianych przez krytykę muzyczną zespołów polskiej sceny rockowej nowego stulecia. Happysad nadal będzie promować swój ostatni album „Jakby nie było jutra“.

Płyta pojawiła się na sklepowych półkach 8 września ubiegłego roku i odniosła ogromny rynkowy sukces. W dwa miesiące po premierze najnowszy krążek „Jakby nie było jutra” zyskała status złotej płyty. Co więcej, „Jakby nie było jutra” zadebiutowało na pierwszym miejscu listy sprzedaż OLiS. To trzeci album zespołu ze statusem złotej płyty.

Aktualny materiał zrealizowany został po raz pierwszy z Marcinem Borsem. W nagraniach instrumentów klawiszowych zespół wspierał Maciej Ramisz, który poznał się z muzykami podczas zeszłorocznego konkursu na cover utworu Happysad. Maciej wystąpił ze swoją wersją Kostuchny w łódzkiej Dekomresji i tak rozpoczęła się ich wspólna znajomość. Od jesieni pojawił się na scenie jako szósty członek zespołu.

Koncerty Happysad zapełniają sale, a płyty osiągają znakomite wyniki sprzedaży. W swojej muzyce łączą gitarowego rocka z naleciałościami punku, reggae i ska. Muzycy skarżyskiej formacji otwarcie przyznają, że ich muzyka nie jest przesiąknięta żadną wzniosłą ideologią, uważają również, że są przedstawicielami rocka regresywnego, czyli takiego nurtu muzycznego, w którym próżno szukać futurystycznych brzmień.

HAPPYSADKraków – 13.03.2015 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 50zł, w dniu koncertu 60zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul Grodzka 42
Galeria Kazimierz stoisko TAKT 24 (poziom 0)
Galeria Krakowska stoisko TAKT 24

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów