HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Kasia Moś i inni w spektaklu The Show

Czwórka wybitnych wokalistów, 18 tancerzy, Dżaga i największe światowe hity. Panie i Panowie, kurtyna w górę!

„The Show” to spektakl muzyczno – taneczny, jakiego dawno nie było. Będziemy mogli doświadczyć emocji, jakich niegdyś dostarczały na Manhattanie słynne „Follies” Florenza Ziegfelda. Bawiły publiczność różnorodnością utworów, występami pełnymi emocji śpiewaczek i fantastyczną choreografią.

Kasia Moś – reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji w 2017, jeden z najlepszych rodzimych soulowych głosów. Monika Urlik – laureatka Międzynarodowego Muzycznym „Vena Festival”, zaśpiewała tytułowa piosenkę „Krąg Życia” w kinowej wersji Króla Lwa. Towarzyszyć im będzie dwójka wokalistów, którzy dopiero dają się poznać publiczności, ale ich głosy już urzekają każdego, kto ma okazję ich posłuchać – Asteya Dec i Michał Kaczmarek. Cała czwórka zaprezentuje w „The Show” swoje interpretacje hitów Beyonce, Stinga, Cher, Christiny Aguilery, Madonny i innych. Pojawią się zaskakujące duety.

Wokalistom towarzyszyć będą tancerki, które zaprezentują widowiskową sambę, rumbę i salsę. Nowoczesne choreografie przygotował Konrad Bikowski, który jest również reżyserem przedstawienia.

Nad całością czuwał będzie mistrz ceremonii – Mariusz Ząbkowski czyli Dżaga. Jeżeli do tej pory znaliście go tylko z jego kobiecej, nieco kontrowersyjnej strony, to też Was zaskoczymy. Dżaga po raz pierwszy zaprezentuje się publicznie w zupełnie innej odsłonie.

Na premierę zapraszamy do nowootwartej warszawskiej Sceny Relax. W miejscu, które warszawiacy pamiętają jako kino, które przez ostatnie lata czekało na swoją nową szansę, zagości rozrywka w najczystszej postaci.
Zapraszamy 25 i 26 września. Bilety – ebilet.pl i w kasach teatru.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów