HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

BUS Z DAWIDEM PODSIADŁO WYRUSZY W TRASĘ!

Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło_fot.Luke Binski[fusion_builder_container hundred_percent=

Red Bull Tour Bus, czyli najbardziej muzyczny autobus, już 1 czerwca ponownie wyruszy w drogę. Koncerty odbędą się w 7 polskich miastach, a na jego dachu wystąpi wyjątkowy artysta – Dawid Podsiadło! O tym, gdzie Dawid zawita z zespołem zadecydowali internauci podczas głosowania na miasta. W pierwszych dniach czerwca autobus odwiedzi: Płock, Częstochowę i Łódź. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Red Bull Tour Bus przemierza koncertowe drogi już 8. rok z rzędu. Do tej pory gościł na swoim pokładzie takich artystów jak: Brodka, Pezet, Vavamuffin, Kamp!, Natalia Nykiel, Rasmentalism czy unikalny projekt Wspólna Scena w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, Dj Steezem i Mr Krimem w składzie. Kontynuując tradycję nietuzinkowych koncertów, w tym roku na dachu autobusu wystąpi artysta o niebywałym talencie i charyzmie – Dawid Podsiadło!

Pierwszy z siedmiu koncertów w ramach Red Bull Tour Bus odbędzie się 1 czerwca na placu Starego Rynku w Płocku. Następnie pojedzie na dwa kolejne koncerty do Częstochowy, na Plac Biegańskiego, a następnie do Łodzi na Pasaż L. Schillera. Dawid Podsiadło zaprezentuje autorski repertuar na dachu najbardziej muzycznego autobusu w kraju. Ze względu na lokalizację ilość miejsc jest ograniczona, dlatego polecamy zjawić się wcześniej aby zając dogodne miejsca. Otwarcie bram odbędzie się o godzinie 19:30, natomiast koncert rozpocznie się o 20:30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Z utalentowanego zwycięzcy telewizyjnego talent show, Dawid Podsiadło w zawrotnym tempie stał się jednym z najpopularniejszych obecnie polskich muzyków, zachowując jednocześnie unikalną stylistykę swojej muzyki i wyjątkową, artystyczną charyzmę. Jego debiutancki album „Comfort and Happiness” nadal utrzymuje się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Pod koniec minionego roku ukazał się kolejny, studyjny album piosenkarza o przewrotnym tytule “Annoyance and Disappointment”. Krążek jest już podwójną platyną i również utrzymuje się na listach bestselerów. Na początku marca artysta zaprezentował klip – “Forest” – w którym nawiązuje do kultowej postaci Forresta Gumpa. Klip zobaczyć można na www.redbull.pl/forest . “Forest” ma szansę powtórzyć sukces “W Dobrą Stronę”, który przez wiele tygodni był jednym z najczęściej granych w stacjach radiowych utworów.

RED BULL TOUR BUS: DAWID PODSIADŁO
1.06.2016 – Płock, Plac Stary Rynek
2.06.2016 – Częstochowa, Plac Biegańskiego
3.06.2016 – Piotrkowska / Pasaż L. Schillera (parking UMŁ)

Otwarcie bram: 19:30, start koncertu: 20:30
Wstęp wolny; liczba miejsc ograniczona

Więcej informacji: www.redbull.pl/tourbus

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów