HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Imany akustycznie

Imany akustycznie w Progresji

imanyB2-300x424

IMANY [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][FRANCJA]

Autorka ścieżki dźwiękowej do filmu „Sous les jupes des filles” i multiplatynowego albumu „Shape of a Broken Heart” wraca do Polski z akustycznym koncertem. Koncert odbędzie się w Progresja Music Zone w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

IMANY-Soundtrack-300x265

OUNDTRACK do filmu SPÓDNICE W GÓRĘ (SOUS LES JUPES DES FILLES)
Premiera 17.06.2014

Pochodząca z wielodzietnej rodziny afrykańskich emigrantów artystka uważana jest za kolejne, po Zaz, objawienie na francuskiej scenie muzycznej. Do Paryża Imany przyjechała z Nowego Jorku gdzie przez siedem lat z powodzeniem kontynuowała karierę modelki. Zmęczona byciem tylko „wieszakiem na ubrania”, zrezygnowała z kariery na wybiegu i zajęła się tym, co uważała za swoje prawdziwe powołanie – muzyką. Imany oczarowała słuchaczy zjawiskowym, pełnym melancholii głosem. Na jednym z koncertów Imany zainteresował się senegalski producent, który odkrył Ayo. To on dopomógł artystce w realizacji jej największego marzenia – nagraniu albumu. W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę „Shape of a Broken Heart”. Jej debiutancki album pokrył się potrójną platyną, a żywiołowe koncerty z jej udziałem przyciągają tłumy.

Godzina: otwarcie drzwi 18:00, koncert: 20:00
Bilety: miejsca siedzące 130 zł normalne dostępne w bileteriach Empik i wszystkich punktach sieci Ebilet, Ticketpro, Eventim; bilety kolekcjonerskie 135 zł dostępne jedynie na Progresja.com oraz w Progresja Cafe.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów