HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

I jak tu jej nie pokochać? Erith z nowym klipem! 

Drzemka na parapecie, wiosenna kąpiel w Bałtyku i szalony taniec a la Fever Ray –  to tylko kilka kadrów z klipu do utworu Mantra To The Sun II, w którym możemy zobaczyć Erith w wielu zabawnych sytuacjach z ostatnich dwóch lat koncertowania. Artystka jest właśnie w trakcie trasy promującej jej debiutancki album Speed of Light. Kilka dni temu zaprezentowała na swoim profilu tour clip, po obejrzeniu które aż chce się wybrać na jej koncert. W maju będą ku temu okazje m.in. w Ostrawie, we Wrocławiu, w Warszawie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Kędzierzynie Koźlu i w Gdańsku! 

Mantra To The Sun II: https://youtu.be/z8y8f2CaE5o

Teledysk powstał jako prezent urodzinowy. Jej menedżer w tajemnicy postanowił wybrać najciekawsze nagrania z udziałem Erith i połączyć je w całość. Artystka, gdy po swoim koncercie w Katowicach po raz pierwszy zobaczyła ten klip na wielkim ekranie nie mogła powstrzymać wzruszenia: – To było coś niesamowitego zobaczyć te wszystkie chwile w ciągu kilku minut. Przez te dwa lata działo się naprawdę wiele i mam nadzieję, że to dopiero początek! Każdy koncert to nowi ludzie, nowe miejsca, sytuacje… Czasem jest  tak, że wcale nie chcę wracać do domu. W sumie to mogłabym spędzić całe życie w trasie.

Utwór Mantra To The Sun II jest numerem jeden na debiutanckiej płycie Erith. Powstał jako remix kawałka, który artystka wrzuciła do sieci jeszcze zanim zainteresowały się nią ogólnopolskie media.

Cały album Speed of Light dostępny jest m.in. na Spotify:

https://open.spotify.com/artist/5JGMmUfV5ik163cyRiOlS0

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów