HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Hirax, Nervosa, Steel Habit

Hirax, Nervosa, Steel Habit już w poniedziałek w Progresji

B1-hirax-400x574

 Hirax [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][USA] / Nervosa [Brazylia] / Steel Habit

 

Hirax – Amerykańska grupa trash metalowa z Kalifornii. Zespół powstał w 1984 roku z inicjatywy Katona W. De Pena, który obecnie jest jedynym członkiem oryginalnego składu.
Po dołączeniu do zespołu Scotta Owena i Johna Tabaresa skłąd zaczął grać bardziej dynamicznie i ciężej co ukształtowało obecny charakterystyczny styl Hirax.
Razem z takimi gigantami jak Slayer, Voivod, Celtic Frost, Fates Warning, Metal Church, czy Touble, Hirax znalazło się na płycie „Metal Massacre VI”, która odkryła nowy ruch w muzyce metalowej.

 Nervosa

Co prawda kobiet w świecie ciężkiego grania nie ma zbyt wiele, jednak gdy już się pojawią, to robią to w wielkim stylu, dokładnie tak jak dziewczyny z trashmetalowej Nervosy. W swojej twórczości Prika Amaral (gitara, śpiew), Fernanda Lira (gitara basowa, śpiew) oraz Pitchu Ferraz (perkusja), nie ograniczają się do jednego stylu. Inspiracje czerpią zewsząd, w ich muzyce usłyszymy nutę punka, hardcore czy death metalu. Trio połączyła jednak wspólna miłość do trash metalu

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów