HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

NICO’ZZ BAND oraz grupa Mr.Pollack

plakat 2016 02 08 jpg
W poniedziałek 8 lutego 2016 w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpią: NICO’ZZ BAND oraz grupa Mr.Pollack. Będzie to piąty z serii osiemnastu koncertów zorganizowanych z okazji osiemnastych urodzin tego klubu. Nieprzypadkowo dobrani wykonawcy prezentują nurty w muzyce, które od początku działalności definiują scenę Hard Rock Pubu Pamela. Rockowy Mr. Pollack, powstały w 1989 roku, to jeden z najciekawszych polskich projektów, mający na swoim koncie liczne osiągnięcia w kraju i za granicą, zarówno jako zespół jak i w indywidualnych kategoriach dotyczących poszczególnych muzyków.

MR. POLLACK fot

Lider grupy, Jacek Polak, w 1997 roku został uznany w Polsce za „Nową nadzieję gitary” w plebiscycie magazynu „Gitara i Bas”, a w roku 2002 w USA uhonorowano go nagrodą „Największy nieodkryty talent gitarowy”. Porównywalnymi osiągnięciami może się pochwalić brat Jacka – Grzegorz, grający w Mr. Pollack na perkusji. W historii polskiej muzyki rockowej zespół zapisał się głównie dzięki swojej drugiej płycie „Manhattan-One” (1995) nagranej z udziałem Grzegorza Skawińskiego oraz czwartej „Air On Strings” (2001) zawierającej rockowe wersje utworów muzyki poważnej skomponowanych przez takich kompozytorów jak Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeusz Mozart czy Jan Sebastian Bach. Poniedziałkowym koncertem w Hard Rock Pubie Pamela zespół będzie promował swój szósty album pt. „Black Hawk”. Nico’ZZ Band natomiast to projekt Nicolasa Zdankiewicza – charyzmatycznego gitarzysty i wokalisty urodzonego w Paryżu.

NICO'ZZ BAND fotka

Grupa złożona z doświadczonych i utytułowanych muzyków (Pascal Dumont – bas, Mathieu Bonaddio – perkusja) swoją twórczość lokuje na styku rocka, bluesa, soulu i funky. Obecnie zespół promuje swój najnowszy, szósty w dyskografii krążek pt.” Me and Myself”.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów