HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Radio Bagdad ,Manchester.

Hard Rock Pubie Pamela wystąpią dwie grupy Radio Bagdad ,Manchester

ver2 do netu
W poniedziałek, 14.12.2015 w Hard Rock Pubie Pamela wystąpią dwie cenione grupy: gdańskie Radio Bagdad oraz toruński Manchester. Zespoły spotkały się już w 2007 roku w czasie konkursu festiwalu UNION OF ROCK w Węgorzewie. Wtedy Grand Prix przypadło zespołowi Radio Badgad (Manchester zajął drugie miejsce ). Jak wypadną artyści teraz, oceni publiczność zgromadzona w Hard Rock Pubie Pamela. Jedno jest pewne – po ośmiu latach można stwierdzić, że próby nie wytrzymał jedynie wspomniany festiwal, a zespoły ten czas spędziły pracowicie, odnosząc szereg mniejszych lub większych sukcesów, z których szczególnie warte odnotowania są dwie nagrody Manchesteru (publiczności i internautów) na festiwalu TOPtrendy 2008. Warte przypomnienia są również „ZŁOTE DZIOBY 2008” zdobyte przez toruński zespół w kategorii „odkrycie roku”. Nagroda ta była przyznana przez publiczność w drodze głosowania, które odbyło się pod patronatem RADIA WAWA i TVP2.

Radio Bagdad ma na swoim koncie trzy studyjne płyty: „Słodkie koktajle Mołotowa” (2007), „Kupując czerń” (2009) oraz w ” W poczekalni” (2014).

Na początek 2016 roku zespół zapowiada dwupłytowy album, składający się z zarejestrowanego w radiowym studiu koncertowym popularnej „Trójki” akustycznego materiału live oraz esencjonalnego dodatku w postaci „The Best of” tej grupy.

Manchester może pochwalić się do tego czasu trzema krążkami studyjnymi, jednak trzeci, funkcjonujący już od dłuższego czasu w przestrzeni medialnej, jeszcze się nie zmaterializował w postaci CD. O tym, że materiał na ten krążek istnieje w formie gotowych nagrań, świadczą – oprócz przecieków pochodzących od muzyków – dwa radiowe single radiowe „ZAPOMINANIE” oraz „ZA MAŁO”.

Fani Manchesteru muszą się więc zadowolić niezwykle udanym debiutanckim albumem pt. „Manchester” (2008) oraz drugim krążkiem w dyskografii grupy noszącym tytuł „Chemiczna Broń”.

Koncertowi towarzyszyć będzie otwarcie wystawy fotograficznej będącej trzecią częścią TORUŃSKIEGO TRYPTYKU FOTOGRAFII KONCERTOWEJ.

Swoje zdjęcia, pochodzące z koncertów w Hard Rock Pubie Pamela, zaprezentuje Wojciech Zillmann.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1538719506144411/

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów