HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

HANS ZIMMER WRACA W MAJU DO POLSKI!

26 maja 2017 – Gdańsk, Ergo Arena
28 maja 2017 – Łódź, Atlas Arena
30 maja 2017 – Kraków, Tauron Arena

Hans Zimmer, najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i Złotych Globów. O współpracy z nim marzą najwięksci producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych, które łacznie zarobiły ponad 24 miliardy dolarów. W 2017 Hans Zimmer wraca z koncertami do Europy! W Polsce będzie można go zobaczyć w trzech miastach – w Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Ostatnio można ją usłyszec w podbijającym Wielką Brytanie serialu “The Crown” oraz “Planet Earth II” emitowanym w BBC1.

“Hans Zimmer Live on Tour” to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. To wielowarstwowe przeżycie, którego nie można przegapić! W 2017 roku kompozytor odwiedzi jeszcze więcej miast, rozpocznie koncertami na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, pojawi się w Australii i Nowej Zelandii, aż dotrze do Europy, w tym do trzech miast w Polsce.

Uczestnicy koncertów Hansa Zimmera wiedzą, że brakuje słów do opisania tego przeżycia. Poprzednia trasa opórcz najintensywniejszych emocji biła rekordy popularności, a bilety na wszystkie koncerty, sprzedały się w zaledwie kilka tygodni.

Koncerty Hansa Zimmera w maju 2017 zaprezentują przekrój jego twórczości. Kompozytor zdradza co będziemy mogli usłuszeć, dzięki czemy możemy jeszcze lepiej przygotować się do celebrowania na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej.

The ‘Hans Zimmer Live On Tour’ zostanie podzielony na dwie części: pierwsza będzie zawierać klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak “Gladiator”, “Król Lew”, “Piraci z Karaibów”, “Kod Da Vinci”, “Interstellar”, druga część będzie zawierać odświeżone wersje znanych przebojów m. in. z trylogi “Mroczny Rycerz”, czy największe przeboje z filmu “Incepcja”. W drugiej częsci obok Hansa Zimmera na scenie pojawią się specjalni goście, czyli wybitni artyści ze świata muzyki rozrywkowej.

„Jestem bardzo podekscytowany, że moi utalentowni przyjaciele dołączą do mnie podczas nadchodzącej trasy, aby widzowie przeżyli koncert, jakiego nigdy wcześniej nie mieli okazji doświadczyć” – powiedział Zimmer.

„Hans to geniusz naszych czasów, który swoją niesamowitą muzyką zachwyca miliony osób na całym świecie. W końcu zaprezentuje na żywo kolekcję swoich najpopularniejszych utworów.” – dodał Harvey Goldsmith, promotor i jednocześnie wielki przyjaciel Zimmera.

Bilety do nabycia na www.eventim.pl

HANS ZIMMER LIVE ON TOUR 2017

May-16 Helsinki Hartwall Arena
May-18 Stockholm Ericsson Globe
May-20 Oslo Telenor Arena
May-22 Copenhagen Forum Copenhagen
May-24 Leipzig Arena Leipzig
May-26 Gdańsk Ergo Arena
May-28 Lodz Atlas Arena
May-30 Kraków Tauron Arena
Jun-01 Budapest Papp Laszlo Sports Arena
Jun-02 Bratislava Ondrej Nepela Arena
Jun-04 Prague O2 Arena
Jun-06 Vienna Stadthalle D
Jun-09 Frankfurt Commerzbank-Arena
Jun-11 Paris AccorHotels Arena
Jun-13 Dublin 3Arena
Jun-20 Antwerp Sportpaleis
Jun-21 Amsterdam Ziggo Dome
Jun-23 Vienne Theatre Antique
Jun-24 Nimes Arenes
Jun-26 Zurich Hallenstadion
Jun-27 Zurich Hallenstadion

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów