HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Groupthink – gatunek określany jest jako RAPCORE.

GROUPTHINK – zespół pochodzi z Płocka, początki zespołu sięgają roku 2013, kiedy to trzech kumpli zajmujących się na codzień muzyką czysto z zajawki i pasji, w oderwaniu od codziennego życia, robiących m.in. rap w undergroudzie, postanowili pod wpływem emocji na jedym z koncertów jednej z bardziej znanych kapel, stworzyć zespół i spróbować swoich sił w graniu instrumentalnym na żywo.

W skład zespołu wchodzą: M.O.D. – wokal
BENY – perkusja
ALAN – gitara
Luis – bas

Groupthink grają koncerty lokalnie, wspólpracując z P.O.K.i.S. (Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki) mają w dorobku m. in. supporty grane między innymi przed takimi zespołami jak FLAPJACK, TURBO, udział w edycjach Płockiego Rock Tower i innych krajowych przeglądach muzyki na terenie całego kraju. W roku 2016 zwyciężyli w kategorii najlepszy zespół w Studenckim Festiwalu Piosenki KATORGA w Płocku.

W końcówce roku 2016, a mianowicie 12 grudnia 2016 roku ukazał się pierwszy krążek zespołu GT pod nazwą „Pierwszy Album 2016”.

M.O.D.(wokalista)
Płyta została wydana własnym sumptem. Na płycie znajduje się osiem utworów, które zostały nagrane w Warszawskim studio nagraniowym „BAZUKA Records”. Płytę promuje klip do kawałka „Dlaczego” dostępny na youtubie link do klipu: https://www.youtube.com/watch?v=YSpyE8U9Qk4
Płyta przedstawia dotychczasowe dokonania zespołu. Groupthink ma na celu dotarcie do młodych i starszych odbiorców poprzez dawkowanie energicznego brzmienia oraz nietuzinkowego przekazu tekstowego.
Dewizą przekazu jest jak sama nazwa zespołu wskazuje łączenie umysłów prowadzące do osiągania wyznaczanych przez siebie celów oraz dążenie do bycia coraz lepszym człowiekiem w każdej dziedzinie życia.
Płyta propaguje dobre wartości drzemiące w każdym człowieku poprzez dynamiczny rapowy wokali mocne riffy gitar.
Płyta zostanie, zgodnie z zapowiedzią udostępniona w całości na youtube na oficjalnym kanale zespołu: GroupThink: https://www.facebook.com/gthik/
Serdecznie zapraszam do odsłuchu oraz do kupna krążka.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów