HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Jinjer [Ukraina] / Totem

jinjer-300x424

Jinjer [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][Ukraina] / Totem

Gratka dla entuzjastów metalcore’u i death metalu – cztery koncerty w Polsce zagrają dwie ekipy słynne z mocnych kobiecych wokali: ukraiński Jinjer i polski ToteM.

Jinjer to ukraiński zespół łączący progresywny metalcore, groove metal z elementami funku, reggae i jazzu (choć na ostatniej płycie słuchać mocny skręt w stronę death metalu). Głównym elementem rozpoznawalnym Jijner jest bardzo silny wokal Tatiany Shamaiyuk.
W kwietniu 2014 r. Jinjer wydał swoją drugą płytę pt. “Cloud Factory”, której przesłanie jest krytyką niszczącego wpływu przemysłu i światowego biznesu na środowisko i gospodarkę.

Totem to załoga z podkrakowskiego Bukowna. Zespół powstał w 2002 roku – na koncie ma dwie płyty. Muzyka Totemu to wypadkowa death metalu, thrashu i metalcore’a – a wszystkiemu pazura dodaje wokal Weroniki. Totem występował m.in. jako support Arch Enemy. Zaliczył też koncerty na takich festiwalach jak Brutal Assault w Czechach czy polski Metalfest.
Organizatorem trasy jest Iron Realm Productions.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów