HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Fotorelacja z SZTUKA OBRAZU

Fotorelacja z SZTUKA OBRAZU ODKRYTA W POZNAŃSKIM WOSK’U!

Red_Bull_Szkoła_Dźwięku_Poznań_fot2K_PICTURES Red_Bull_Szkoła_Dźwięku_Poznań_fot3K_PICTURES

W minioną sobotę w Poznaniu odbyły się wyjątkowe warsztaty VJskie w ramach cyklu spotkań Red Bull Szkoła Dźwięku. O godzinie 17 wnętrze klubu WOSK zamieniło się w salę wykładową, a na przeciwko dociekliwej publiczności stanął Mikołaj Ludwik Szymkowiak. Konkretnie, zabawnie, praktycznie i niezwykle ciekawie, tak najkrócej można opisać to, co działo się podczas spotkania, w którym obraz dominował nad dźwiękiem.

Red_Bull_Szkoła_Dźwięku_Poznań_fot4K_PICTURES Red_Bull_Szkoła_Dźwięku_Poznań_fotK_PICTURES
Po przedstawieniu swojej osoby, opowiedzeniu historii wchodzenia w świat VJingu (oprawa wizualna reagująca na brzmienia muzyki tzw. VJ sety) i podzieleniu się licznymi doświadczeniami ze swojej pracy, założyciel kolektywu .wju, przeszedł do części wykładowej. Każdy z uczestników otrzymał skrypt, został uzbrojony w długopis i był gotowy do poznania możliwości programu, na którym pracuje Mikołaj. Na jednym z ekranów uczestnicy widzieli po kolei kroki w pracy z programem, natomiast na drugim jej efekty. Po poznaniu podstaw mogli doświadczyć tworzonej przez wykładowcę na żywo sztuki. Ostatnim punktem spotkania była część warsztatowa. Zamiast krzeseł, na parkiecie pojawiły się stanowiska pracy z komputerami i rzutnikiem. Pod czujnym okiem prowadzącego zebrani sprawdzali swoje siły w pracy z obrazem i dźwiękiem. Pytania nie miały końca, atmosfera sprzyjała pracy i dyskusji.

Red Bull Szkoła Dźwięku to seria bezpłatnych warsztatów związanych w szelaki sposób z muzyką. W rolę wykładowców wcielają się polscy artyści, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i zdobytą wiedzą.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów