HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Fotorelacja z IV KAF.. z Kalisza

Fotorelacja z IV KAF.. z Kalisza

Stara Rzeka ..

_MG_5403 (Kopiowanie)   _MG_5260 (Kopiowanie)
Ten jednoosobowy projekt nazywa się Stara Rzeka, ponieważ jego idea wykluła się w Starej Rzece, w samym sercu Borów Tucholskich. Stara Rzeka to głównie most nad Wdą, włączający nieinwazyjnie to, co ludzkie w ciszę i przestwór natury. Projekt pomyślany został – w swym skromnym zakresie – jako kontemplacja nad tym miejscem, i nad tym, co wspólne człowiekowi, rzece, lasom i mostowi, nad jednością, która nie zawiera w sobie prymatu żadnego z tych członów. Odrzucając wszelkie romantyczne, sentymentalne, hipisowskie i ekologiczne banały, zostaje sama surowość wydarzenia, która domaga się opowieści. Muzyka okazuje się jej najlepszym przekaźnikiem między innymi dlatego, że sama istota muzyki przynależy do istoty rzeki.

Stara Rzeka.

Muzyczne inspiracje: Robbie Basho, Keiji Haino, My Cat Is An Alien, Cluster, Richard Pinhas, Faust, Merzbow, Robert Wyatt, Kraftwerk, Masaki Batoh & Ghost, Li Jianhong, Charalambides, Ash Ra Tempel, Robert Fripp & King Crimson, Loren MazzaCane Connors, Gnaw Thier Tongues, Glenn Branca & Sonic Youth, John Fahey, Pelt, Les Rallizes Denudes, Guapo, sir Richard Bishop and Sublime Frequencies catalogue

23 Threads

_MG_5740 (Kopiowanie)   _MG_5743 (Kopiowanie)

23 Tematy sięga połowie lat 90. , kiedy to Mark X Marchoff , sto kilometrów od stolicy Polski , Warszawie, w mieście Ciechanowie , nazwał formacji do życia. Zespół w oryginalnym składzie nagrał materiał , ” Magija „, który został oficjalnie wydany przez zapisy Perum . Po jego oficjalnej premiery , zespół zagrał tylko dwa koncerty , jeden z nich z prezentacji i teatru, Makata . W M.X.M.

Accomplica Affair

_MG_5214 (Kopiowanie)  _MG_5224 (Kopiowanie)

Different State 

_MG_5246 (Kopiowanie)    _MG_5260 (Kopiowanie)

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów