HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Festiwal Rockowy ERROR w Barczewie.

errorJuż po raz szósty odbędzie w Barczewie odbędzie się festiwal rockowy ERROR. Od 2014 roku jest to konkurs zespołów o zasięgu ogólnopolskim.
Już 5 sierpnia 2016 na scenie barczewskiego amfiteatru zmierzy się 6 młodych zespołów z całej Polski, które powalczą o cenne nagrody. Każdy z zespołów może liczyć na świetną atmosferę, i profesjonalny materiał promocyjny w postaci nagrania występu – audio i video.

Wieczór uświetnią zespoły – LOKO – laureat poprzedniej edycji, Traffic Junky, oraz gwiazda wieczoru – legendarny Sztywny Pal Azji – w oryginalnym składzie!

Nagrody:
1 i 2 miejsce – Nagrody finansowe;

Nagroda specjalna;

Nagroda Burmistrza Barczewa;

Nagroda Związku Gmin Warmińsko – Mazurskich

Wyróżnienia – Nagrody rzeczowe – sprzęt muzyczny, bony do sklepów, gadżety;
Nagrody specjalne

Organizator zastrzega sobie prawo do podziału nagród innego niż powyżej, w tym łączenia nagród, o czym zadecyduje poziom konkursu.

ERROR Zdjecie

Wieczór zostanie uświetniony przez występ zespołów, które już odnalazły swoje miejsce na rynku muzycznym. Wystąpi olsztyński Traffic Junky, grający charakterystyczny hard – rock oraz laureat poprzedniej edycji, gdański zespół LOKO! Kto będzie główną gwiazdą festiwalu? Dowiecie się już niebawem!
Zgłoś już teraz swój zespół – pocztowo lub elektronicznie. Termin – do 1 lipca.
Stay Rock!

Zasady? Wyślij co najmniej 2 utwory w formacie mp3 lub na płycie oraz wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia (może być skan lub zdjęcie)

Regulamin i karta zgłoszenia: https://www.barczewo.home.pl/autoinstalator/joomla3/images/konkursy/REGULAMINERROR2016.pdf
https://www.facebook.com/errorbarczewo
E-mail: [email protected]
[email protected]
lub pocztowo na adres:
Centrum Kultury i Promocji Gminy w Barczewie
ul. Słowackiego 5
11 – 010 Barczewo
z dopiskiem: ERROR 2016

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów