HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Dzień Dziecka w Terespolu.

IMG_5467dtyjkdgIMG_5472srtjhIMG_5495ewtrhIMG_5529e56urjtj

Pierwszy w tym roku piknik w parku miejskim odbył się w niedzielę 31 maja pod hasłem ,,Rodzina Razem”. Impreza odbyła się w ramach przypadającego dzień później (01.06) Międzynarodowego Dnia Dziecka. Pogoda dopisała, wreszcie było słonecznie i ciepło. Organizatorzy przygotowali dzieciom i rodzicom wiele atrakcji. Można było za darmo pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, basenie z piłkami, poskakać na trampolinie.

IMG_5502srthrwythIMG_5509er6ueryIMG_5520ertyhveIMG_5566eyerh

Animatorzy z płockiej grupy Jo-art Show przygotowali szereg zabaw animacyjnych dla najmłodszych. Nie zabrakło żonglerki, chodzenia na szczudłach, dowcipów mydlanych baniek. Kolorowo przebrani młodzi kuglarze odegrali ponadto wesołe przedstawienie parateatralne. Dzieci był zachwycone.

Młodzieży i dorosłym z pewnością podobał się muzyczno-taneczny zespół ,,Kryniczka” z Brześcia (BY). Folkowa muzyka, ludowe stroje i dynamiczne tańce wywoływały wśród publiczności zasłużony applause.

Dla osób wolących rozrywkę polegającą na ,,główkowaniu” Klub Szachowy MOK ,,Debiut” Terespol przygotował turniej, w którym wziąć udział mógł zespół złożony z 2 osób, w tym jednej dorosłej. Po długich zmaganiach I miejsce zajął duet: Sławomir Leszek i Marcin Dudek, II miejsce: Janusz Sałtrukiewicz i Andrzej Tarasiuk a III Marek Ferens i Mateusz Prokopiuk, IV miejsce: Robert i Kacper Wieczorkowie.

IMG_55234tyevyIMG_55384w5yw4eyIMG_55605eurtyjIMG_554146ye64y

Również pracownia plastyczna z MOK Terespol, pod kierunkiem p. Danuty Izdebskiej, przygotowała dzieciom wiele atrakcji. Można było pokolorować tekturowe zamki, polepić z plasteliny a wolontariuszki malowały maluchom buzie i robiły zwierzątka z balonów. Nie zabrakło także konkursów sportowych. Przygotował je Wojciech Machnowski, instruktor sportu w MOK. Atrakcją, szczególnie dla chłopców, był wóz strażacki, którego obsługiwało kilku umundurowanych strażaków.

Ważnym elementem pikniku były programy profilaktyczno-edukacyjne: ,,Postaw na rodzinę”, ,,Zatrzymaj pijanego kierowcę” oraz ,,Przemoc boli”. Dzieci otrzymywały materiały informacyjne, do których dołączone były słodycze.

Całą imprezę sprawnie prowadził wodzirej Paweł.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów