HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Dzień Atrakcji Garash

Dzień Atrakcji Garash podbija Dzień Gminy Sośnie

872A3202 872A3501 872A3191

Dzień Gminy Sośnie, który odbył się 27 czerwca 2015, czyli w minioną sobotę. Impreza rozpoczęła się o godz. 16:00 zawodami sportowymi. Zgromadzeni na Stanicy mieszkańcy mieli również okazję podziwiać program rozrywkowy, przygotowany przez dzieci i młodzież z terenu gminy Sośnie a także przybić piątkę z klaunem Czesiem. W rozegranym o Puchar Wójta Gminy konkursie na Siłacza Gminy Sośnie, kolejne zwycięskie trofeum postawił na swej półce z pucharami pan Ryszard z Mojej Woli.

872A3199

Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru był zespół Garash. Zagrał szereg bardzo dynamicznie wykonywanych utworów, którym towarzyszyły efekty dymowo – świetlne. Koncert spotkał się z gorącym przyjęciem, a wykonywane przez wokalistę z niezwykłą ekspresją piosenki, swym niejednokrotnie skłaniającym do zastanowienia tekstem, niewątpliwie przyczyniły się do zwielokrotnienia liczby fanów zespołu Garash.

 

Jak zwykle w dniu, Święta Gminy nie zawiódł… deszcz. Zmuszał on co chwila stojących (nie było ławek) przed sceną słuchaczy, do chronienia się pod wiatę, (gdzie też brakowało ławek).

Po koncercie zespołu Garash, odbył się jeszcze koncert zespołu Soleo. Impreza zakończyła się wspomnianym na wstępie pokazem.

Zupełnie niezapowiedzianą atrakcją, jaka czekała kierowców, którzy pozostawili samochody, zgodnie ze wskazaniami kierujących ruchem strażaków na łące – parkingu, było odszukanie w panujących tam egipskich ciemnościach swojego auta. Łatwiej mieli ci, co zdali się na siebie i nie skorzystali z parkingu na łące.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów