HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Dubioza Kolektiv trzykrotnie w Polsce!

Dubioza Kolektiv trzykrotnie w Polsce! Poczuj bałkański klimat w środku zimy!

dubioza-kolektiv-poland-2015

Jeszcze w tym roku na trzy występy do naszego kraju przyjedzie, doskonale znana polskim słuchaczom z niesamowitej energii koncertowej oraz fantastycznego show, bałkańska formacja Dubioza Kolektiv!

Dubioza Kolektiv pochodzi z Bośni i Hercegowiny i działa aktywnie od 2003 roku. Zespół jest już dobrze rozpoznawalny nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Ogromna energia koncertowa oraz oryginalne podejście do muzyki sprawiają, że o formacji robi się coraz głośniej. Muzycy w swoich kompozycjach łączą elementy bałkańskiej kultury z rockowymi brzmieniami, elektronicznymi dźwiękami, a także muzyką reggae czy ska. To wulkan energii, który do wspólnej zabawy porywa nawet najbardziej statecznych słuchaczy. Dowodem na to mogą być bardzo entuzjastycznie przyjęte koncerty Dubioza Kolektiv podczas Festiwalu Inne Brzmienia 2010 w Lublinie, Przystanku Woodstock 2012, Ursynaliów 2014, Kortowiady 2013 i 2015, Juwenaliów 2015 w Białymstoku czy ostatnio podczas supportowania jedynego koncertu Faith No More w Polsce!

Już w grudniu polscy fani będą mieli okazję, aby zobaczyć ten niesamowity skład na żywo podczas trzech klubowych występów. Dubioza Kolektiv wystąpi 3 grudnia we wrocławskim Alibi, 5 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce oraz 10 grudnia w krakowskiej Rotundzie.

Bilety od 49zł, sprzedaż biletów rusza 23.10. o godz. 12.00

Bilety dostępne na terenie całego kraju w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz na stronie ticketpro.pl

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów