HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Dubioza Kolektiv już w tym tygodniu w Polsce!

Dubioza Kolektiv już w tym tygodniu w Polsce!

DK-polska2015

Dubioza Kolektiv już w tym tygodniu w Polsce! Zmiana miejsca warszawskiego koncertu!

Jeszcze w tym tygodniu Dubioza Kolektiv wystąpi dwukrotnie w naszym kraju. W związku z ogromnym zainteresowaniem została zmieniona lokalizacja warszawskiego występu zespołu!

Już w czwartek, 3 grudnia koncertem we wrocławskim Alibi, popularna bałkańska formacja Dubioza Kolektiv rozpocznie serię występów w Polsce. Dwa dni później grupa wystąpi w Warszawie, gdzie koncert cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów, w związku z czym organizatorzy wydarzenia postanowili przenieść koncert do Progresja Music Zone i ruszyć z dodatkową pulą 400 biletów w cenie 59 złotych. Ostatnia okazja, aby zobaczyć Dubioza Kolektiv na żywo będzie 10 grudnia, wówczas muzycy wystąpią w krakowskiej Rotundzie.

Podczas polskich koncertów Dubioza Kolektiv supportować będą Killed By Car (Wrocław oraz Warszawa) i Cztery Kilo Obywatela (w Krakowie).

Bilety dostępne na terenie całego kraju w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz na stronie ticketpro.pl pod adresem: https://shop.ticketpro.pl/PL/Event/Search?e=dubioza+kolektiv

745-x-100-popr

Dubioza Kolektiv pochodzi z Bośni i Hercegowiny i działa aktywnie od 2003 roku.

Dubioza Kolektiv-Promo Photo-2015

Zespół jest już dobrze rozpoznawalny nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Ogromna energia koncertowa oraz oryginalne podejście do muzyki sprawiają, że o formacji robi się coraz głośniej. Muzycy w swoich kompozycjach łączą elementy bałkańskiej kultury z rockowymi brzmieniami, elektronicznymi dźwiękami, a także muzyką reggae czy ska. To wulkan energii, który do wspólnej zabawy porywa nawet najbardziej statecznych słuchaczy. Dowodem na to mogą być bardzo entuzjastycznie przyjęte koncerty Dubioza Kolektiv podczas Festiwalu Inne Brzmienia 2010 w Lublinie, Przystanku Woodstock 2012, Ursynaliów 2014, Kortowiady 2013 i 2015, Juwenaliów 2015 w Białymstoku czy ostatnio podczas supportowania jedynego koncertu Faith No More w Polsce!

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów