HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

DJ’s Night Festival – Tom Novy

DJ’s Night Festival – Tom Novy w Progresji

djmini-300x429

DJ’S NIGHT FESTIVAL – Dj TOM NOVY / Kris Levy / Tenessee / Rafael Lambert / Paweł Bobrowski / MG Mastermix / Bogdan Fabiański

DJ’s Night Festival – powrót do najlepszych DJ’skich tradycji w Progresji!

19 czerwca 2015 roku w Progresja Music Zone w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja DJ’S NIGHT FESTIVAL, upamiętniająca powołany prawie 25 lat temu program radiowy, którego autorem był Bogdan Fabiański (DJ, producent i dziennikarz muzyczny). Do Bogdana dołączy wieloletni współprowadzący program Paweł Bobrowski oraz DJ’e, którzy byli ściśle związani z audycją. Wszyscy przybędą ze swoimi kejsami, by wspólnie stworzyć niepowtarzalny, klubowy klimat. Gwoździem programu pierwszej edycji będzie występ Toma Novy’ego – światowej sławy DJa i producenta. Tego nie może przegapić żaden fan clubbingu!

W odległej galaktyce… albo i nie tak odległej i nie tak dawno temu. Zaledwie w latach 90-tych XX wieku był złoty wiek DJ’skiej muzyki w publicznych radiach.

W publicznej rozgłośni emitowana była audycja, której z zapartym tchem słuchały dziewczyny i chłopaki, a podczas emisji studio pękało w szwach od zaproszonych Djów, artystów i fanów. Wszystko zaczynało się o godzinie 19:00 i trwało aż do piątej nad ranem. Sety DJskie, wywiady, przegląd nowości komercyjnych i undergroundowych, plejada gwiazd. Tylko najwięksi twardziele wytrzymywali przed radiem do samego końca. Przez audycję przewinęły się tabuny znanych na polskim rynku DJów.

Były audycje tematyczne, plenerowe i nadawane z klubów. To tu nowe single kultowych producentów można było usłyszeć po raz pierwszy. W latach 90 i 2000 “Wieczór i Noc DJów” rządził w polskim eterze i silnie oddziaływał na polską scenę house, hip hop i trance.

Niestety, audycja jakiś czas temu została definitywnie zdjęta z anteny rozgłośni Radio Dla Ciebie, łamiąc tym samym serca wiernych słuchaczy i DJ’ów prowadzących. Jednak grono aktywnych i wciąż poszukujących nowych dróg muzycznych DJ’ów nie poddało się. Już teraz “Noc DJów” odradza się jak feniks z popiołów pod postacią wielkiej, klubowej imprezy, która ma szansę wpisać się na długo w warszawski kalendarz najlepszych wydarzeń tego typu.

TOM NOVY

Światowej sławy niemiecki DJ i producent. Nieprzerwanie od ponad 20 lat dostarcza na rynek klubowe przeboje utrzymane w klimacie house.
Utwory “I house U”, “I Rock”, “Now Or Never”, “Your Body” czy “Take It”, to obecnie ścisła klasyka house, goszcząca nie tylko na gramofonach DJów całego świata, ale również wysoko na komercyjnych listach przebojów.

KRIS LEVY

Kultowa postać polskiego clubbingu. Od 20 lat gra i bawi fanów muzyki house. Zagrał w niezliczonej ilości klubów i występował u boku wielu światowych gwiazd. Wielokrotnie gościł w audycji “Noc Djów”.

TENESSEE

Czołowy przedstawiciel warszawskiej sceny house, związany z nią od połowy lat 90. Twórca kultowych imprez organizowanych w prestiżowych klubach w całej Polsce. Wielokrotny gość audycji “Noc DJów” w latach 2000.

RAFAEL LAMBERT

Wieloletni rezydent audycji “Noc Djów”, związany z nią od 1999 roku. Znany z setów z muzyką house oraz disco lat 80. Obecnie zajmuje się produkcją muzyki house i nu disco oraz organizacją imprez.

PAWEŁ BOBROWSKI

Współprowadzący “Noc DJ-ów” przez 20 lat. Był rezydentem klubu Underground. Jeden ze znakomitych DJ-ów grających muzykę black (funky, hip hop, soul)

MG MASTERMIX

Dwukrotny mistrz Polski, współpracujący z “Nocą DJ-ów” od 15 lat.
Jeden z najlepiej miksujących muzykę house z płyt winylowych.

BOGDAN FABIAŃSKI

Twórca “Nocy DJ-ów” 25 lat temu. Jeden z najstarszych DJ-ów w Polsce , grający od 47 lat, a od 1991 roku w USA i Kanadzie muzykę acid i elektro house.

zaczynamy o 20:00 a kończymy +/_ 5 rano

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów