HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Decapitataed „Blood Mantra Tour”.

Knock Out Productions z przyjemnością zaprasza do „Fabryki” na koncert rewelacyjnego Decapitated.

Decapitated zapowiedź

Styczniowa część trasy obejmie osiem miast – rozpocznie się 22 stycznia w Rzeszowie w klubie Vinyl, natomiast jej finał odbędzie się 1 lutego w Zielonej Górze w klubie 4 Róże Dla Lucienne. Knock Out zaprasza na koncert do Krakowa 25 stycznia.

DECAPITATED (Krosno/Kraków) techniczny death metal, groove metal:

Nie tak dawno, po raz nie wiadomo już który, siali spustoszenie w Ameryce Północnej. Tym razem jako support kosmicznych wariatów z Gwar. I jak zwykle wrócili z tarczą. Nie jest to dziwne, bo Decapitated promuje płytę „Blood Mantra”, na której genialnie udowadnia, że muzyków interesuje coś więcej niż światowej klasy techniczny death metal.
Vogg, Rasta, Paweł Pasek i Młody, dla którego Krwawa Mantra była pierwszą płytą nagraną z Decapitated, są jak perfekcyjnie pracująca maszyna. Wychodzą na scenę i nie biorą jeńców. Vogg młóci zabójcze riffy i pokręcone solówki, Rasta imponuje dynamiką i charyzmą, a sekcja Pasek – Młody dociska wnętrzności do kręgosłupa. Mieszanka starych numerów z kawałkami z „Blood Mantra” z całą pewnością będzie wyjątkowym doświadczeniem. Perfekcyjna technika, gęste blasty zderzą się z patentami ewidentnie thrashowymi i groove’owymi. Będzie rzeź, ale będzie też i klimat. To pierwsza od paru lat trasa Decapitated w Polsce w roli headlinera, więc muzycy będą mieli więcej czasu, aby nadwyrężyć wasze narządy słuchu. Bądźcie pewni, że to zrobią. Na, jak zwykle, doskonałym poziomie.

Zagrają:
DECAPITATED (Krosno/Kraków) techniczny death metal, groove metal:
+
THE SIXPOUNDER (Wrocław) groove metal
THY DISEASE (Kraków) industrial death metal, death metal
MATERIA (Szczecinek) groove metal, thrash metal

Kiedy: 25 stycznia (niedziela) 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 35 przedsprzedaż, 45 w dniu koncertu

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów