HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Debiutancki album grupy Sayes pt. „Marzyciel”.

okladka

SAYES powstał w 2009 roku z połączenia sił uczniów słynnej tarnowskiej Szkoły Muzyków Rockowych. Wrażliwość muzyczna zespołu inspirowana jest Placebo, Queens of the Stone Age, Interpol. Pod ich wpływem powstały numery takie jak „Salem” i „Ostatni Raz”, które pozwoliły Sayes odnieść pierwsze duże sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Zostali finalistami konkursu Zrób Głośniej portalu T-Mobile Music oraz Zrób Głośniej na T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Doszli do półfinałów programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, zagrali na scenie z takimi artystami jak Brodka, Dawid Podsiało, Myslovitz czy Cool Kids of Death.

Sayes grają indie rocka z polskimi tekstami, co jest wielkim plusem ich debiutanckiej płyty. 11 utworów na płycie to opowieść o wszystkich blaskach i cieniach miłości. Płytę promują single „Wymyślę Cię” i „Oceany”.

Teledysk do „Wymyślę Cię”: www.youtube.com/watch?v=QOM344vHFrA

Official Audio „Oceany”: www.youtube.com/watch?v=8DYQxhVmCHs

Zespół Sayes tworzą Kamil Juszczyk, który jest liderem, autorem muzyki, producentem oraz autorem tekstów, Mateusz Juszczyk – perkusja, Grzegorz Sipiora – gitara basowa oraz Krzysztof Potok – gitara.

TRACK LISTA

1. Marzyciel
2. Zwykły dzień
3. Wymyślę Cię
4. Wszystko, czego chcę
5. Od nowa
6. Dla mnie jesteś wszystkim
7. Oceany
8. Kochanka
9. Prosto w twarz
10. Nie chcę tego
11. Zasłaniam twarz.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów