HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Kim są The Rising Storm?

Debiutanci na LuxFeście – kim są The Rising Storm?

The_Rising_Storm_Promo_2

W najbliższy weekend – 3 i 4 października – w Poznaniu odbędzie się czwarta już edycja popularnego festiwalu LuxFest. Jednym z bardziej interesujących zespołów, które zagrają na imprezie będzie młoda wielkopolska formacja The RisingStorm

The_Rising_Storm_Promo_3

The RisingStorm najpierw wygrali internetowe głosowanie a następnie zostali wybrani przez publiczność podczas koncertu eliminacyjnego do udziału w tegorocznej edycji LuxFestu. Nieznany wcześniej zespół w krótkim czasie zdołał zjednać sobie olbrzymią rzeszę entuzjastów, którzy szybko docenili wydane kilka tygodni temu demo bandu zatytułowane „Born In Storm”. – To, co dzieje się w ostatnim czasie, to jakieś szaleństwo – mówi Marcin Gronowski, gitarzysta The RisingStorm. – Wygrana w konkursie i koncert na LuxFeście są dla nas olbrzymim i pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo przygotowujemy się do naszego występu i gwarantujemy, że damy z siebie wszystko. Przybywajcie 4 października do poznańskiej Hali Areny! – zachęca muzyk.

The RisingStorm swoim występem otworzy w niedzielę, 4 października, serię koncertów których gwiazdami będą m.in. Grubson, FlapJack, Panny Wyklęte czy TSA. Zmotywowany ostatnimi sukcesami zespół rozpoczął pracę nad płytą EP, której premiera przewidziana jest jeszcze na 2015 roku.

The RisingStorm istnieje od 2014 roku. Pochodząca z wielkopolski pięcioosobowa formacja rockmetalowa ma na koncie bardzo dobrze przyjęte demo „Born In Storm” w całości dostępne do odsłuchu online. Aktualnie zespół skupia się na pracy nad EP-ką oraz na przygotowaniach do drugiej edycji autorskiego festiwalu Project Storm poświęconego pamięci Chucka Schuldinera, który odbędzie się 13 grudnia bieżącego roku.

Publikacje przygotował :

Paweł Boroń

Press PR Promotion

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów