HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

DANE LOCKDOWN TOUR 2020

W oczekiwaniu na dalsze podboje europejskich klubów, DJ i producent DANE, zaprasza nas na LOCKDOWN TOUR 2020 – cykl imprez na Facebooku. Dane będzie grał na żywo w każdy czwartek o 20:00 przez cały kwiecień! 

Transmisje odbędą się na facebookowym profilu artysty. Podczas najbliższego występu – 9.04, Dane zaprezentuje nam swój najnowszy singiel „To Me” w ramach bass house’owego setu.

Tak prezentuje się kwietniowy rozkład LOCKDOWN TOUR 2020:

09.04 / bass house + PREMIERA SINGLA „TO ME”

16.04 / brazilian house

23.04 / dubstep

30.04 / future house

Dołącz do Dane’a i zostań częścią LOCKDOWN TOUR 2020 na https://www.facebook.com/Danemusicofficial

 

DANE – DJ i producent, który łączy twarde dźwięki dubstepu i trapu z mrocznym Bass House’m. Jego debiutancki utwór „Basskick” zajął 14. miejsce na 100 najlepszych piosenek czołowego portalu muzycznego Beatport! Od tamtej pory DANE elektryzuje kluby w Europie. DJ rozpalił już parkiet m.in. w niderlandzkich klubach, grał też na festiwalu muzyki elektronicznej Amsterdam Dance Event w 2018 roku czy podczas King’s Day 2019 w Amsterdamie. Ma także na swoim koncie występ w jednym z tureckich klubów. W Polsce DANE można było zobaczyć m.in. na festiwalu Heartbeat, który od lat przyciąga fanów najlepszego elektronicznego brzmienia. Współpracował również z DJ’em i producentem Matt’em Bukovskim.

 

Jego najnowszy utwór “To Me”, ukaże się pod szyldem niderlandzkiej wytwórni Sygye już 10 kwietnia!

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów