HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Czerwone Gitary symfoncznie – płyta na rynku!

Czerwone Gitary symfoncznie – płyta na rynku!

Czerwone_Gitary_promo_2

Rok 2015 jest dla Czerwonych Gitar rokiem jubileuszu 50-lecia istnienia. Na rynku
pojawiła się właśnie wyjątkowa płyta z największymi przebojami w symfonicznej aranżacji kultowego zespołu – „Czerwone Gitary Symfonicznie”.
Po raz pierwszy w bogatej historii Czerwonych Gitar zespół wydaje na płycie symfoniczne opracowania swoich piosenek. Premierze wyjątkowego albumu towarzyszy klip do nowej wersji „Historii Pewnej Znajomości”:

czerw_symf

Na albumie zatytułowanym „Czerwone Gitary Symfonicznie – w hołdzie Krzysztofowi Klenczonowi z okazji 50-lecia istnienia zespołu” nie zabrakło także takich utworów, jak „Biały Krzyż”, „Wróćmy na jeziora”, „Kwiaty we włosach”, „10 w skali Beauforta” czy „Historia Jednej Znajomości”.Jubileuszowa symfoniczna płyta Czerwonych Gitar powstała w hołdzie Krzysztofowi Klenczonowi, nieżyjącemu od 1981 roku współzałożycielowi zespołu oraz autorowi jego największych hitów.

Czerwone_Gitary_promo_1
Płyta powstała przy współpracy Orkiestry Symfoników Gdańskich pod batutą Andrzeja Szczypiorskiego i w opracowaniu Marcina Szczypiorskiego.
Symfoniczny album Czerwonych Gitar zatytułowany „Czerwone Gitary Symfonicznie – w hołdzie Krzysztofowi Klenczonowi z okazji 50-lecia istnienia zespołu” został wydany nakładem Universal Music Polska.

Płyta do kupienia: https://UmusicPL.lnk.to/wuDsy

Publikacje przygotował

Paweł Boroń
Iron Media
Press PR Promotion

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów