HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Boże Narodzenie w najwyższej jakości

 

Muzyczne serwisy streamingowe cieszą się coraz większą popularnością. Dostęp do ogromnej bazy utworów za naprawdę niewielkie pieniądze przyciąga rzesze słuchaczy na całym świecie. TIDAL, jako jedyna platforma, poza biblioteką mieszczącą ponad 50 milionów utworów i 190 tysięcy materiałów video, oferuje bezstratną jakość dźwięku Hi-Fi. Właśnie z tego powodu TIDAL wybierany jest przez zapalonych audiofilów ceniących sobie krystaliczną jakość dźwięku i może być  idealnym prezentem na święta Bożego Narodzenia dla wszystkich fanów dobrego brzmienia.

Bezstratny streaming zawdzięcza swoją jakość formatowi FLAC. Dzięki niemu, słyszalne dźwięki są bardziej realistyczne, niż na przykład w przypadku mocno skompresowanego MP3. To sprawia, że dzięki TIDAL Hi-Fi w pełni można wykorzystać możliwości sprzętu audio o bardzo wysokich parametrach. Urządzenia sieciowe takie jak Squeezeboox i Auralic, głośniki multiroom typu Sonos, czy słuchawki o bardzo dużym paśmie przenoszenia jak na przykład Pioneer fantastycznie sprawdzą się przy odtwarzaniu muzyki z tej platformy streamingowej, a efekty doceni każdy koneser.

TIDAL to nie tylko bezstratna jakość dźwięku. To również materiały exclusive, w tym liczne prapremiery i premiery. Platforma oferuje także dostęp do specjalnych playlist tworzonych przez artystów, którzy dzielą się często swoimi osobistymi inspiracjami muzycznymi. Dowiemy się czego słucha Mac Miller, a jakie są muzyczne fascynacje MUSE, Demi Lovato i wielu innych gwiazd muzycznych światowego formatu.

 

Każdy, dla kogo muzyka stanowi istotną część życia, z pewnością doceni korzyści, jakie płyną z posiadania konta w TIDAL. Pierwszy miesiąc słuchania jest darmowy, każdy kolejny to 19,99zł w pakiecie PREMIUM i 39,99zł w wersji Hi-Fi. Jeśli wśród najbliższych mamy zagorzałych fanów muzyki, TIDAL będzie idealnym pomysłem na prezent, mimo że zajmie niewiele miejsca pod choinką. Nowoczesny Mikołaj docenia cyfrowe prezenty.

O TIDAL:

TIDAL to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku – jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez TIDAL Rising i unikalne przeżycia dzięki TIDAL X. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 190 000 materiałów wideo w wysokiej jakości. Więcej informacji na stronie www.tidal.com.

Obserwuj TIDAL: https://facebook.com/tidal, https://twitter.com/tidalhifi i https://instagram.com/tidal/

 

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów