HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Blue w wystąpi w Warszawie !!

Blue w wystąpi w Warszawie !!

Blue zapowiedź

Knock Out Productions oraz Klub Progresja prezentują koncert zespołu Blue. Ci muzycy doskonale mieszający r&b oraz pop wystąpią w Polsce na jedynym koncercie 23-go października w klubie Progresja w Warszawie. Będzie to jedyny koncert tych czterech sympatycznych Anglików w Polsce dlatego radzimy wszystkim fanom zapisać dokładnie tę datę.

BLUE (Anglia) pop, R&B:

Jedenaście platynowych płyt tylko w samej Anglii, ponad 15 mln sprzedanych albumów i singli na świecie, współpraca z takimi gigantami jak Angie Stone, Elton John, Stevie Wonder, trzy albumy i trzy single na szczycie brytyjskich list. Gdyby ktoś pytał o referencje boysbandu Blue, oto one.
W 2015 roku wypada rocznica 15-lecia powstania Blue. W 2000 roku kwartet powołali do życia Antony Costa, Duncan James, Lee Ryan i Simon Webbe. Ten ostatni zdobył angaż do Blue dopiero dzięki przesłuchaniom, choć dzielił mieszkanie w Londynie z Lee. Costa, Ryan i James poznali się wcześniej i krótko potem zaczęli pisać piosenki. Każdy z panów obdarzony jest nie tylko urodą i wyjątkowym głosem, lecz również umiejętnością pisania oraz interpretowania piosenek.

Zagrają:
BLUE (Anglia) pop, R&B

Kiedy: 23 października (piątek) 2015

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów