HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

BLIND GUARDIAN

 

BlindGuardianPLwww

Już po raz kolejny, polska publiczność będzie mogła cieszyć się muzyką legendarnych power metalowych bardów z Blind Guardian.

BG-Logo-Yellow+

26 maja 2015 autorzy takich piosenek jak „The Bard’s Song” czy „Valhalla”, w ramach promocji swojego najnowszego albumu, zagoszczą na deskach warszawskiego klubu Progresja Music Zone. Wydana na początku roku płyta “Beyond The Red Mirror” trafiła do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się płyt m.in. w Niemczech, Austrii czy Szwajcarii. Płytę promuje ‘lyric video’ do singla “Twilight Of The Gods”.

Na warszawskim koncercie będzie można usłyszeć premierowe kompozycje, oraz najlepsze utwory z już 30-letniej kariery Blind Guardian.

BGstairs

Wiadomo również, kto wystąpi przed Blind Guardian 26 maja 2015 roku w warszawskiej Progresji! Niemałym zaskoczeniem będzie fakt, że mimo izraelskiego supportu Orphaned Land na trasie, zespół zdecydował się na polski akcent w naszym kraju. Będzie nim poznański zespół Sopor.

Sopor www

Zespół Sopor to powiew świeżości na polskiej scenie symfoniczno metalowej. Charakterystyczne riffy gitarowe, bogate sekcje smyczkowe, harfy, flety, podniosłe chóry oraz ucieczki w stronę orientalnych akcentów – to tylko niektóre smaczki z krążka „Tajemna Moc”, którego współproducentem jest Michał Jelonek. Mimo niedługiego stażu, zespół dorobił się już sporych osiągnięć, takich jak występ w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie(muzyka z płyty „Tajemna moc” współtworzy widowisko „Kolory Nadziei”), czy supportowaniem in. zespołów Kruk czy Turbo.

sopor2

BLIND GUARDIAN + Sopor

26.05.2015

PROGRESJA MUSIC ZONE

Warszawa, Fort Wola 22

otwarcie drzwi godz. 19:00

cena biletów przedsprzedaż: 130,00zł;

cena biletów w maju 2015 r – 140,00zł

https://www.facebook.com/events/787286414636567/

https://progresja.com/events/blind-guardian-niemcy/

Zespół Blind Guardian (założony w Krefeld w 1984 roku) to jeden z czołowych przedstawicieli niemieckiego power metalu. Ma na swoim koncie zasłużone dla gatunku albumy takie jak „Nightfall in Middle-Earth” czy „A Night at the Opera”. Ich główną inspiracją jest twórczość autorów fantasy, m.in. J. R. R. Tolkiena czy George’a R. R. Martina. Chętnie sięgają też po starsze motywy jak mity arturiańskie, krucjaty i wojna trojańska.

Organizator: Agencja IDO.

Promocja: Fantom Media

Presspol Media

www.presspol.pl

Serwis HaloMuzyka.

 

 

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów