HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Bitamina w trasie.

bitaJuż w nadchodzący weekend Bitamina ze swoim składem koncertowym zagra swoje pierwsze koncerty: pt 16.09 Kalisz, sb 17.09 Poznań, ndz 18.09 Wrocław.

Bitamina była do niedawna znana jedynie z cyfrowo/internetowo wydanego albumu Plac Zabaw. Płyta zyskała sobie już dużą grupę fanów i zdobyła uznanie krytyków. Świetne bity w połączeniu z bardzo osobistymi tekstami trafiały prosto w serca i były polecane sobie pocztą pantoflową. Rok 2015 przyniósł winylową wersję albumu (Astigmatic Records, 2016) i zupełnie nową płytę Bitamina C (Kalejdoskop Records 2016). Ta instrumentalna uczta to tylko przedsmak tego co jeszcze chłopaki z Bitaminy zaprezentują w tym roku. Na jesień przygotowywany jest ich długogrający krążek Kawalerka (Kalejdoskop Records, 2016). Będzie to kontynuacja historii z Placu Zabaw, inne refleksje, inne przeżycia ale wciąż zaskakujące i tak bardzo bliskie treści.

Ekipa Bitaminy to ludzie na co dzień zajmujący się bardzo różnymi rzeczami od slamów poetyckich i budowy domu z gliny przez robienie serów i uprawę pomidorów, a na graniu w niemieckim teatrze skończywszy. Dlatego niemałym wyczynem jest spotkać cały zespół razem a to będzie możliwe po raz pierwszy w ten weekend, kiedy to podstawowy skład zostanie wzbogacony o żywe instrumenty i nowych muzyków.

Będą liryczne i hiphopowe utwory z pierwszej płyty, przeplatane bitami z „C” oraz przedpremierowe wykonania zupełnie nowych, jeszcze nigdzie nie prezentowanych piosenek z Kawalerki.

A oto szczegóły tych przyjemności:

16.09 Kalisz – Multi Art Festival, wstęp wolny (FB)
17.09 Poznań – Projekt LAB (FB)
18.09 Wrocław – Kawiarnia Kosmos (FB)

Bitamina, skład koncertowy:

Amar Ziembiński – multiinstrumentalista, producent, perkusista, znany serowar (!)
Mateusz Dopieralski – Wokalista, producent, aktor teatralny i filmowy grający w niemieckich sztukach teatralnych i filmach,
Piotr Sibiński – Wokalista, producent, realizator, operator słowa,
Tomek Sołtys (instrumenty klawiszowe),
Maciej Matysiak (Bas)
Nikodem Bąkowski (perkusjonalia)

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów