HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Rock’N’rollowo, Rockowo, Stonerowo, Metalowo !

10 kwietnia w godzinach 19:30 – 03:00
Klub Metro ul.Miszewskiego 12/13, 80-239 Gdańsk

Zagrają:

VOODOO QUEEN
Pisz – stoner metal
www.facebook.com/pages/Voodoo-Queen/209219282608035?sk=timeline

Zespól Voodoo Queen został założony w listopadzie 2013 z inicjatywy Rafała Morsztyna -obecnego gitarzysty który powrócił do Polski na stale z Anglii. Styl jaki od początku był definiowany to połączenie ciężkiego rocka z początku lat 70 i nieco odnowionej formuły spod znaku takich grup jak Kyuss czy Fu Manchu . Do składu po krótkim czasie oprócz perkusisty Mateusza Ruminskiego dołączył wokalista Jakub Karpinski i basista Marcin Fiertek. Pierwsze dźwięki zostały zagrane w Piskim Domu Kultury oraz później w próbowni zaprzyjaźnionych innych muzyków. W marcu 2014 Voodoo Queen zarejestrowali i wydal elektronicznie swój pierwszy singiel Little Nasty Bitch który został dobrze przyjęty mimo formy promocyjnej tylko. W listopadzie 2014 zespół wydał swój pierwszy album Ride Through Hell i promuje go częstymi koncertami.

EXPLOZER
Gdańsk – groove/metalcore
www.facebook.com/pages/EXPLOZER/182476945174440?fref=ts

Explozer powstał na zgliszczach zespołu Blitzkrieg, gdy do gitarzystów Krzysztofa 'Siury’ Siurnickiego i Włodka Mańkowskiego (Lazaret, Enterprise, Ghost) w 2011 roku dołączył perkusista Krzysztof 'Mały’ Jankowski (Ghost, Hell-born, Noizzer, Grin) oraz basista Mariusz 'Maryjo’ Szulist. W marcu 2013 roku miejsce basisty zajął Marek 'Bocian’ Gańko (Clockwise, Tanker) a po roku działalności zastąpił go młody, ambitny specjalista od ultra-niskich brzmień basowych Michał Steinborn (Woju)
Obecny dorobek zespołu to nagrane dwa krążki „Rozkurwiel” (2011) i „Zdrada Nieba” (2013), klip do utworu „Święta wojna”, „Kac-Death” oraz klip do tytułowego numeru płyty 2013 – „Zdrada Nieba”, oraz mnóstwo mniejszych i większych koncertów zagranych w Polsce obok takich wykonawców jak:Lipali, Milczenie Owiec, Chassis, Fosfor, Luxtorpeda, Vena Valley, Infected Rain, Bregma, NU-NATION, Pampeluna, Ogotay, Łąki Łan, Tuff Enuff, Gooral i wieloma innymi zespołami. 30.08.2014 Explozer zajął drugie miejsce na Bartoszyckim przeglądzie kapel rockowych „Bitwa o Barcję” 06.12.2014 Zespół był finalistą krakowskiego przeglądu muzycznego Synestezje. Aktualnie ekipa zespołu haruje nad nowym materiałem, który planuje wydać w roku 2015

THE BLACK THUNDER
Bytów – metal’n’roll
www.facebook.com/theblackthunderpl/timeline

The Black Thunder to zespół, który powstał w 2009r. w Bytowie. W 2010 roku nagrali swoje pierwsze demo. W ich muzyce można usłyszeć naleciałości różnorakich odmian metalu dopalone rock’n’rollowymi wstawkami. W roku 2012 zespół własnym sumptem wypuścił Ep The Thunder is Black na którą składało się 6 autorskich utworów. W roku 2013 pojawiła się kolejne Ep zatytułowane A Quick Shot zawierające dwa numery. Chłopaki lubią jak napierdala i nie wylewają za kołnierz. Niektórzy z nich udzielają się również w szatańskim pomorskim zespole Calm Hatchery (https://www.facebook.com/calmhatchery ).

SHOOT THE WEAKEST
Trójmiasto – metal
www.facebook.com/ShootTheWeakest?fref=ts

Grupa powstała w roku 2012 z inicjatywy 3 członków wcześniej już istniejących trójmiejskich zespołów. Za gitarę odpowiadał Oskar Jankowski, za bas Michał Kołczyński, natomiast za gary Tomasz Dembek. Po niedługim czasie do składu jako wokalista dołączył Piotr Dalecki. Po paru koncertach i wielu perypetiach nasze szeregi opuścili w krótkim czasie Oskar, Piotr oraz Tomek. Miejsce pałkera zajął Igor Augustynowicz zaś Oskara zastąpił Bartosz Gohlike wokal objęła Paulina Piotrowska. Kolejne próby z nowymi muzykami spowodowały to, że zaczęliśmy bardziej eksperymentować z muzyką, która wkroczyła na bardziej ekstremalny tor. Nowe kompozycje bardziej zahaczają o ekstremalne odmiany metalu takie jak Death Metal oraz Grindcore. Po krótkim czasie postanowiliśmy rozstać się z Pauliną. W zamian za nią, nasze szeregi zasilił Rafał Ewertowski.

Po koncertach zapraszamy na After ROCK & METAL
Zagra Jaca. DJ, organizator, animator muzyczny.
Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy: ROCK NIGHT, ROCK’S NOT DEAD, FLOWER POWER NIGHT.
W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, a jednocześnie pamięta i promuje krajowa scenę.
trojmiasto.tv/Klub-METRO-Nocne-zycie-Trojmiasta-8437.html

Wjazd 10 zł

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów