HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

BDG Reggae Crew w natarciu

BDG Reggae Crew w natarciu

plakat_BRC

31 października w heloweenowy wieczór w klubie Estrada, po raz pierwszy na jednej scenie zagrają bydgoscy przedstawiciele muzyki reggae. Obok gwiazdy wieczoru, cieszącej się od lat wielką popularnością, grupy DUBSKA, zagrają SIELSKA – zwycięzcy wielu konkursów, m.in. Czwórka Reggae Contest na Ostróda Reggae Festival 2014 oraz MISTAH LEGO – młody, bardzo obiecujący wokalista, który wystąpi z zespołem złożonym w głównej mierze z muzyków Dubska!

Zespół DUBSKA to wizytówka bydgoskiej sceny. Grupa należy do najpopularniejszych zespołów reggae w Polsce. Ma za sobą setki porywających koncertów a ich piosenki można usłyszeć w wielu radiostacjach. Obecnie grupa nagrywa swoją nową płytę, która ukaże się na początku przyszłego roku. Muzycy zapowiadają, że będzie to zupełnie inna płyta niż te, do których fani zdążyli się przyzwyczaić. Producentem nowego albumu jest Olo Mothashipp znany ze współpracy m.in. z Vavamuffin i Mariką.

SIELSKA, to grupa, która wygrała w 2014 roku najważniejszy konkurs muzyki reggae w Polsce, czyli Czwórka Reggae Contest organizowany na Ostróda Reggae Festival. W rezultacie zespół wystąpił na koncercie w Czwórce, Polskim Radiu oraz zagrał na wielu polskich festiwalach reggae.

MISTAH LEGO, czyli Michał Legler to bardzo obiecujący wokalista reggae, który w 2012 roku, mając niespełna 23 lata, wyjechał na Jamajkę, gdzie mieszkał i pracował jako wolontariusz, co pomogło mu poznać lepiej kulturę, obyczaje i patois – dialekt, którym posługują się Jamajczycy. Obecnie Mistah Lego pracuje z zespołem stworzonym w dużej mierze z muzyków grupy Dubska. Pierwszy występ w tym składzie miał miejsce w Płocku na tegorocznej edycji festiwalu Reggaeland, i zakończył się sporym sukcesem i drugim miejscem w konkursie Debiuty 2015. Obecnie projekt Mistah Lego jest w trakcie nagrywania debiutanckiego krążka, którego premiera planowana jest na koniec 2015 roku.

Estrada Stage Bar zaprasza na wielogodzinną zabawę przy gorących jamajskich rytmach. Bydgoskie zespoły reggae, razem, na jednej scenie. Zapraszamy!

+ afterparty do rana’

sobota 31.10.2015
godz: 19:00
bilety: 30 / 35 zł
BILETY DO NABYCIA W SKLEPACH: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów