HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Apteka & Nanosojuz & Sportowcy

pintaŚwiętujcie z nami 5 urodziny PINTY! Szykujemy najgłośniejsze kraftowe party roku – muzyka, niespodzianki i zabawa.

Kufle i Kapsle Saison Bar
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa
wstęp wolny

Program:

12:00 Otwieramy krany.
16:00 Powitanie imprezowiczów.
17:00 Koncert Sportowcy.
18:00 Koncert Nanosojuz.
19:00 Koncert Apteka.
21:00 PINTA – trochę wspominek ale glównie o tym, co nas ciekawego czeka w najbliższych 5 latach – dowiecie sie tego jako pierwsi w Polsce!
22:00 „Gdzie jest DJ-ej?!!” i zabawa do oporu przy największych hitach Wszechświata!

W programie PINTA Party 2016: koncerty, na kranach najlepsze piwa od jubilata a także z browarów z którymi mieliśmy przyjemność kooperować: AleBrowar, Pracownia Piwa, To Øl, Baird Beer, O’Hara’s Irish Craft Beers, Tanker Brewery, Brasserie Du Pays Flamand oraz Call me Simon 2015 Barrel Aged.
O godz. 21:00 ogłosimy na scenie kilka istotnych informacji na temat przyszłości PINTY w najbliższych 5 latach.
A po zmroku tylko największe hity wszechczasów!

♫ SPORTOWCY
★ www.facebook.com/sportowcy
★ MUZYKA : www.youtube.com/watch?v=6YwcP8ZdJfI

Zespół Sportowcy – szybko, głośno, krótko, ostro i na temat.

♫ NANOSOJUZ
★ www.facebook.com/Nanosojuz-137650592920909
★ MUZYKA : www.youtube.com/watch?v=9iuEZFGAD8s

NANOSOJUZ to muzyczny kolaż. Alternatywny rock. garażowy brud, niebanalne melodie, energia i teksty trafiające w psychikę. Bez kompromisów, bez wazeliny, bez fałszu. Rockowa tradycja we współczesnej formie.

♫ APTEKA
★ www.facebook.com/aptekaband/?fref=ts
★ MUZYKA : www.youtube.com/watch?v=PjuEstIYRUw

Apteka Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego, która początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków („Synteza”, „AAA…”, „Big Noise”, „Narkotyki”, „Live’92”, „Urojone całe miasto”, „Menda”, „Spirala”) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych.

APTEKA od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym.Wydany przez UNIVERSAL MUSIC POLSKA album zatytułowany po prostu „APTEKA” ukazał się w maju 2007. Zawarty na nim materiał muzyczny nie tylko nie zawiódł dotychczasowych fanów zespołu, ale okazał się również atrakcyjny dla wszystkich słuchaczy otwartych na nowe brzmienia i niebanalne teksty. Zarówno płyta jak i promująca ją trasa koncertowa DRUG STORY 2007 była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych ostatnich lat w naszym kraju.

APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość – o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo. Zespół gra dwugodzinny materiał zawierający utwory ze wszystkich dotychczas wydany płyt oraz utwory premierowe.Jędrzej „Kodym” Kodymowski: „Zespół, grupa, środowisko związane z nazwą „Apteka” to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia.
Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema(…)”.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów