HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

American Style Party i Hakiel Akademia Tańca zapraszają!

American Style Party i Hakiel Akademia Tańca zapraszają!

asp31-400x566

AMERICAN STYLE PARTY VOL.3

Sezon imprez w Progresja Cafe rozpoczynamy z trzecią odsłoną American Style Party.

Tym razem w programie znajdą się nie tylko pokazy naszej zaprzyjaźnionej drużyny wrotkarskiej Worst Warsaw Derby Team. Jedna z najlepszych szkół tańca w Warszawie, czyli Hakiel Akademia Tańca zaskoczy Was aż trzema pokazami. To co zobaczycie podczas obserwowania profesjonalistów, będziecie mogli wykorzystać na parkiecie. Zagrają dla Was do tańca dwaj fantastyczni DJ’e: Niejaki Pan Truścin, który zabierze wszystkich na amerykańskie ulice i do klubów z lat 60-tych oraz Carlos the mixmaster, którego znacie już dobrze z poprzednich edycji imprezy (czyli jak wiecie i z czego już korzystaliście nie raz – możecie zamówić swoje ulubione utwory na profilu wydarzenia na fb). Odwiedzą nas także futboliści z drużyny Warsaw Sharks. Drogie Panie! Zaręczamy, że chłopaki również nieźle tańczą – sprawdziliśmy podczas poprzednich imprez!

To jednak nie wszystko! Nie jedzcie kolacji, bo oprócz grillowania szykujemy też konkurs jedzenia hot dogów na czas.

Chcielibyście przyjść, ale nie wiecie co zrobić z dzieciakami? Wpadnijcie z nimi. O 17:00 startujemy z animacjami dla dzieci. Nasza animatorka, pod której opieką będą dzieci, poprowadzi zajęcia grupowo-integracyjne wykorzystując swoje bogate doświadczenie. Zabawy będą dostosowane do wieku uczestników i wykorzystają ich wyobraźnię i potencjał, tak aby nie dopadła ich nuda.

Więcej o naszych nowych partnerach, którzy wspomogą nas podczas American Style Party vol.3

Animatorka zabaw dla dzieci

Ewa Tomicka – Absolwentka Wydziału Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Posiada dyplom licencjacki specjalności pedagogika oraz tytuł magistra specjalności mediacje pojednawcze w rodzinie. Obecnie kontynuuje naukę na studiach II stopnia w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna, specjalność pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną. Współpracuje z firmą Event Creators. W wolnej chwili tworzy z wykorzystaniem różnorodnych technik, np. decoupage, modelowanie z mas plastycznych, rysunek, grafika, fotografia. Jaka jest? Otwarta, ekspresyjna, kompetentna i godna zaufania, dobry obserwator, trafnie oceniający potrzeby innych.

HAKIEL AKADEMIA TAŃCA

Hakiel Akademia Tańca to wyjątkowe, taneczne miejsce na mapie Warszawy, które już niedługo będzie obchodziło 10-lecie swojego istnienia. Od września 2015 roku dostępne jest aż 5 dogodnych lokalizacji. Zachęamy do odwiedzenia akademii na Mokotowie – al. Niepodległości 80 oraz do Żoliborskiej siedziby na ul. Broniewskiego 28. Na Wilanowie zajęcia odbywają się przy ul. Branickiego 10, a mieszkańcy Ursynowa i okolic mogą rozwijać swoje pasje przy al. KEN 85. Pasjonatów tańca z Ochoty zapraszamy do nowo otwartej akademii w kompleksie AdgarFit przy al. Jerozolimskich 181.

Hakiel Akademia Tańca może się pochwalić sporymi sukcesami swoich podopiecznych. Wschodzące młode gwiazdy tańca prezentują swoje umiejętności, podbijając serca jurorów i publiczności na parkietach razem z formacjami Shadow, Ta-Bu oraz Latino. To niesamowita energia i świetna zabawa połączona z ciężką pracą, nagradzana na wielu konkursach i turniejach tanecznych w całej Polsce, jak i poza jej granicami.

Akademię tworzą ludzie z pasją. Doświadczeni instruktorzy gwarantują wyśmienitą zabawę, przy okazji dbając o umiejętności i kondycję. W szerokim wachlarzu zajęć dla dorosłych znajdują się opcje zarówno dla par jak i singli o różnych stopniach zaawansowania.

Taniec to gwarancja przełamania nudy i oderwania się od codziennej, szarej rzeczywistości.

Z HAT poznajemy gorące klimaty Salsy i Latino, pracujemy nad sylwetką na dynamicznej Zumbie oraz fitnessowych zajęciach w HAT Active Club. Panie poznają swoją skrywaną naturę podczas Erotic Dance i High Heels, a podbicie parkietów tanecznych jest banalnie proste dzięki zajęciom Tańca Towarzyskiego.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów