HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Aborted wraz z Origin, Exhumed oraz Miasmal

Aborted plakat trasowyKnock Out Productions przypominam, że już niebawem do Polski dotrze trasa na której zobaczymy cztery ekstremalne załogi. Zespoły Aborted, Origin, Exhumed i Miasmal zagrają w „Fabryce” oraz w „Firleju”. Zapowiadają się dwa mega intensywne i brutalne wieczory – nie może Was tam zabraknąć. Oto ich szczegóły:

18.00 – Drzwi
18:30 – 18:55 Miasmal
19:10 – 19:50 Exhumed
20:05 – 20:45 Origin
21:05 – … ABORTED

Przypominamy:
ABORTED (Belgia) death metal, death gore:
Carcass, Napalm Death i Autopsy doczekali się wielu potomków. Do tych najbardziej udanych należą ci z belgijskiej kapeli Aborted. Zawodowe deathmealowe młócenie na najwyższym światowym poziomie, służy tej, dziś już międzynarodowej, ekipie do wygrowlowywania treści niczym z najlepszych filmowych produkcji spod znaku gore. Jedyną osobą w składzie, pamiętającą początki z 1995 roku, jest wokalista Sven de Caluwé. Oprócz niego kwintet tworzą zaprawieni w bojach zawodnicy, którzy przewinęli się przez większość klubowych scen Europy oraz przez takie kapele jak Atrocity, God Dethroned, System Divide, czy Prostitute Disfigurement. Aborted wiosną 2014 roku wypuścił na rynek kolejne „obrzydliwe” monstrum, album o wdzięcznym tytule „The Necrotic Manifesto”. Zamanifestujcie swoje wsparcie dla belgijskiej kapeli i jej nowej produkcji, pojawiając się tłumnie na jej gigu!
https://www.goremageddon.be/
https://www.facebook.com/Abortedofficial
https://www.youtube.com/watch?v=2_7ZDTU6Em0

ORIGIN (USA) techniczny death metal:
Przy prezentacji Aborted było nawiązanie do potomstwa Carcass, Napalm Death i Autopsy. W przypadku czteroosobowej załogi Orgin, pochodzącej z mało metalowego stanu Kansas, można mówić o więzach łączących ją z Suffocation, Morbid Angel, późnym Death, czy Cryptopsy. Jak oni potrafią grać tak brutalnie i jednocześnie tak nieprawdopodobnie wymiatać na instrumentach? Dla wielu wciąż pozostaje to zagadką. Łoją od 1997 roku, jedyną osobą z pierwszego składu jest dający gardła i genialnie szarpiący sześć strun Paul Ryan. Origin mają na koncie pięć płyt studyjnych. Szósta, „Omnipresent”, ukaże się w lipcu 2014 roku. Amerykanie nagrali na nią cover swoich słynnych rodaków z S.O.D. „Kill Yourself”. Przerobili go, rzecz jasna, zabójczo. Zabójcza jest też cała płyta. Sprawdźcie, jak na żywo prezentują się inne numery z niej oraz „the best of” z wcześniejszych krążków.
https://www.youtube.com/watch?v=MIMW0aHN0ks
https://www.facebook.com/Origin

EXHUMED (USA) death gore metal, grind core:
Wspaniali kontynuatorzy tradycji wczesnego Carcass, Napalm Death, Autopsy, Nihilist, wczesnego Entombed i Repulsion lubią do nas wracać. Mają powody. Publika szaleje na koncertach Exhumed, co dziwić nie może, bo te są znakomite. A muzycy świetnie i miło spędzają czas po gigach na after parties uganiając się za rodzimymi metalówami, nakręceni kapitalną atmosferą podczas gigu. Exhumed gościł na „MetalFeście 2013”, a parę miesięcy później rozniósł publikę we Wrocławiu, wraz z Toxic Holocaust, na koncercie klubowym. Teraz czas na kolejne zniszczenie w wykonaniu dowodzonej przez Matta Harveya formacji z San Jose w Kalifornii. Exhumed wciąż promuje znakomity, wydany w sierpniu 2013 roku, szósty album „Necrocracy”. Płyta zabija, kapela na żywo również. Zapowiedź zakończymy zapożyczeniem z wcześniejszej – przyjdźcie zobaczyć ich w akcji. Opadnie Wam… Wszystko!
https://www.facebook.com/ExhumedOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=gtU0croR56U

MIASMAL (Szwecja) death metal:
Wraz z zaprezentowanymi wyżej Amerykanami, tego wieczoru Wasze narządy słuchu na próbę wystawi znamienita szwedzka ekipa Miasmal. Kwartet z Göteborga technicznie też jest niczego sobie, a jego death metal na pewno nie można określić prymitywnym. Jednakże muzyka Szwedów jest bardziej bezpośrednia, brzmi surowiej, wyraźniej osadzona jest w oldschoolowym punku i śmierć metalu starej szwedzkiej szkoły. Dorobek istniejącego od 2007 roku zespołu to demo, EP-ka, split i dwa duże krążki. Ostatnim jest wydany w kwietniu 2014 roku kapitalny „Cursed Redeemer”, wyprodukowany w renomowanym studiu Fredman przez samego Fredrika Nordströma. Przeoczenie ich gigu będzie dużym błędem.
https://miasmal.net/
https://www.facebook.com/miasmal

Zagrają:
ABORTED (Belgia) death metal, death gore
Origin (USA) techniczny death metal
Exhumed (USA) death gore metal, grind core
Miasmal (Szwecja) death metal

Kiedy: 30.11.2014
Gdzie: Kraków @ Fabryka, Zabłocie 23

Kiedy: 1.12.2014
Gdzie: Wrocław @ Firlej, ul. Grabiszyńska 56

Bilety: 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu)

Zaprasza Knock Out Productions.
https://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów