HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

2K16, czyli nowość od projektu KOLOROFONIA​.

KOLOROFONIA zamyka rok premierowym materiałem, tym razem w formie EP-ki. Zawartość wydawnictwa, to cztery utwory, które powstały na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jego premiera miała miejsce podczas tegorocznych Europejskich Targów Muzycznych CO JEST GRANE 24 w Pałacu Kultury, gdzie w trakcie obu dni wystawowych można było kilkukrotnie usłyszeć wszystkie numery na żywo. Pierwszym singlem, który ukazał się jeszcze na zakończenie wakacji jest SERWUS, a ilustrujący go teledysk, dzięki uprzejmości Marka Sierockiego, w połowie grudnia wyemitował we fragmencie Teleexpress.

Choć promocyjny nakład tysiąca egzemplarzy, jaki pojawił się w dniu premiery nie jest przeznaczony do szerszej dystrybucji, to nie wyklucza się, że limitowana jego ilość trafi do kilku wybranych punktów na terenie kraju.
Do końca roku materiał ukaże się również w formie cyfrowej na kanale, a następnie w streamingu.

KOLOROFONIA to projekt, za którym stoi kompletnie świeża krew na muzycznym rynku. Pomysłodawca, raper i animator odpowiadający za całokształt jego działań, Michał „KOLO” Kisielewski oraz fundament jej pozytywnego brzmienia i producent warstwy muzycznej, Albert „TONTON AL” Toruński. 2K16 to kolejne po zeszłorocznym debiucie wydawnictwo spod tego szyldu.
EP-ka ta zapowiada drugą płytę, której spodziewać należy się w nadchodzącym roku.

Materiał mógł ujrzeć światło dzienne w tej formie dzięki wsparciu Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Także i tym razem za promocyjny nakład odpowiada jedyna w kraju tłocznia, mająca w swej ofercie również produkcję płyt winylowych, czyli GM RECORDS.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów